NFC Touch+
NFC Touch+, Google Play'de indirilebilir durumda değil.
Pratikte, bu uygulama için Google Play kanalı şu anda kapalıdır.
Siteden çıkmadan aynı tür veya işlevdeki uygulamalara devam edebilirsiniz.
Bu ilgili alternatiflere göz at:
Buradan NFC Touch+ uygulamasını hemen indir ve cihazında hızlı ve güvenli bir şekilde dene. Cihazınız bir Android değilse, aynı başlığı diğer platformlarda arayın.
Çevrimdışı kurgu kitabı oku: NFC Touch+. NFC Touch+ oynamanın keyfini çıkarın...
NFC Touch+ avantajları ve dezavantajları
.Çevrimdışı kurgu kitabı oku: NFC Touch+. NFC Touch+ oynamanın keyfini çıkarın...
Özellikler NFC Touch+
Ekran Görüntüleri NFC Touch+